Notebook klavyesi nasıl temizlenir

Bilgisayar Tamiri | Notebook klavyesi nasıl temizlenir

Genellikle sıvı temas nedeni ile temizlenme ihtiyacı duyulan klavyelerin, kullanıcı tarafından temizlenmesi çok zordur.Yaklaşık fiyatları 60-140 Tl arasında olan klavyelerin değişiklik yoluna gidilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca sıvı temasa maruz kalan klavyelerin sıcak hava, fön makinası gibi cihazlar ile kurutulması mümkün değildir.Tuşların yapısı nedeni ile ısıya maruz kaldıkları anda yamularak şekil değiştirirler ki düzeltilmesi mümkün değildir.

Dış yüzey temizlikleri nemli bez ile klavye tuşlarına nazik davranılarak yapılmalı, boya çıkarıcı kimyasal içeren maddeler kullanılmamalıdır.

15 Kasım 2016 Saat : 4:20
admin
devamını oku

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar Tamiri

Önceden herhangi bir teknik müdahale görmemiş ürünlerde başarı oranımız %95′ dir.

Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo ile hizmet ulaştırıyoruz!

Notebook hizmetlerimiz,

Ana kart tamiri, değişimi

Bios onarımı – güncellemesi

Ekran kartı tamiri, değişimi

İşlemci , CPU değişimi, yükseltilmesi

Hard disk – hdd – sabit disk değişimi,

Ram yükseltilmesi ve değişimi

Lcd ekran tamiri ve değişimi

İnverter tamiri ve değişimi

Floresan tamiri ve değişimi

LCD kablo, ekran kablosu tamiri, değişimi

Optik okuyucu ve sürücü; Cd rom, Dvd rom, dvd combo, Dvd Writer, Dvd rw multi drive tamir ve değişimi

Adaptör tamiri ve değişimi

Klavye tamiri, değişimi

USB soketi / Jack onarımı ve değişimi

Şifre kırma işlemleri, Bios şifresi kırılması

Speaker, dahili hoparlör tamiri, değişimi

İşletim sistemi kurulumu ve recovery

Virüs tarama ve temizleme, Anti virüs kurulumu ve update

Driver yükleme, güncelleme

Kasa ve parçaları onarımı ve değişimi

alt kasa onarımı, değişimi

üst kasa onarımı, değişimi

flex kasa onarımı, değişimi

panel çıtası onarımı, değişimi

menteşe onarımı, değişimi

Notebook Servisi  , Çip ve tüm elektronik parçaların onarımları- değişimleri BilgisayarTamirhansi’ca yapılmaktadır.

Her Marka Notebook tamiri yapılır. Notebook lcd ekran tamiri, değişimi, onarımı, Notebook ram değişimi, ram yükseltme, Notebook harddisk değişimi, hdd değişimi, Notebook anakart tamiri, değişimi, Notebook BIOS yazılımı update edilmesi, Notebook lcd ekran inverter tamiri, Notebook optik okuyucu, dvd-rw tamiri, Notebook lcd ekran kablosu tamiri, Notebook adaptör tamiri ve onarımı, Notebook ekran kartı tamiri, vga tamiri, Notebook işlemci değişimi, cpu değişimi, Notebook netbook floresan değişimi, notebook anakart değişimi, notebook anakart chip değişimi, notebook lcd degişimi, notebook bakım, notebook hdd harddisk değişimi,noteobok ram update,notebook klavye,değişimi, notebook adaptör satışı, notebook batarya satışı, notebook anakart tamiri, notebook alt kasa, notebook lcd kasa değişimi ve her marka her model bilgisayarınızın parça ve çip değişimi yapılır.

15 Kasım 2016 Saat : 1:03
admin
devamını oku

Gürsu Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Gürsu Bilgisayar Tamiri
15 Kasım 2016 Saat : 11:49
admin
devamını oku

Gemlik Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Gemlik Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Gemlik de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Gemlik‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ 30 TL’DİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:46
admin
devamını oku

Büyükorhan Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Büyükorhan Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Büyükorhan da Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Büyükorhan ‘da notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ 30 TL’DİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:45
admin
devamını oku

Nilüfer Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Nilüfer Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Nilüfer ‘de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Nilüfer‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ ÜCRETSİZDİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:42
admin
devamını oku

Osmangazi Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Osmangazi Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Osmangazi de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Osmangazi ‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ ÜCRETSİZDİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:40
admin
devamını oku

Bilgisayarı İşletim Sistemini Kurtarmak

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayarı İşletim Sistemini Kurtarmak

Bilgisayar kullanıcılarının geneli en ufak bir sorunla karşılaştıklarında ilk olarak format atmayı düşünürler, çoğu kez başvurdukları bu yöntemler aslında bilgisayarlara faydadan çok zarar sağlamaktadır. Nitekim fazla format harddiskinizi fazla yormanız demektir ki buda Hdd nin ömrünü kısaltmaktadır.
İnsanların genelde format seçeneğini çok sık kullanmaları yanlış olmasından ziyade, ekonomik olarak ta büyük bir kayıptır.
Format atmadan bilgisayarınızı nasıl düzeltebilirsiniz? Mesela bilgisayarınızda son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşıyor yada aldığınız verimin düştüğüne inanıyorsanız ilk yapacagınız seçeneklerden biri bilgisayarınızı geçmişte daha sağlıklı çalıştığı bir güne almanız, yani sistem geri yükleme ile bilgisayarınızı önkeki tarihlerden birine taşımanız olacaktır.
Sistem Geri Yükleme olayı hem format atmaktan daha az zahmetli, hemde daha kısa sürede ve sisteminizde bir değişiklik yapmaksızın (driver yüklemeleri, yazıcı tanıtımları) kullanımına devam etme olanağı sağlar.
Sistem geri yükleme için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz.
Başlat Menüsü / Çalıştır
Gelen küçük pencereye;
msconfig yazıp entere basınız.açılan pencereden
Sistem Geri Yüklemeyi Başlat butonuna tıklayınız.
Gelen yeni arayüzden ileri seçeneğini seçtikten sonra karşımıza tarih seçme bölümü gelecektir. Burdan bilgisayarınızdan en iyi verimi aldığınız tarihlerden herhangi bir tarihi seçerek tamamı tıklayınız. Bilgisayarınız yeniden başlarken sisteminiz seçtiğiniz tarihe dönecek ve sizde format atmadan sisteminizi yenilemiş olacaksınız.

15 Kasım 2016 Saat : 11:35
admin
devamını oku

Bilgisayar mavi ekran hatası

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar mavi ekran hatası

Bilgisayarların mavi ekran hatası vermesinin birkaç sebebi vardır. Bunlardan ilki hard disk arızası ikincisi Ekran kartı arızası üçüncüsü ise RAM arızasıdır. Sırasıyla bu üç elemanı değiştirerek arızanın tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Elinizde yedek elemanlar yoksa ve mavi ekran hatası alıyor iseniz bilgisayar elektrik bağlantısını keserek kasayı açın ve Ram elemanını dikkatle çıkararak Kurşun kalem silgisi ile iletken kısmını sildikten sonra diğer yuvaya takın… Sorun hala devam ederse harici ekran kartınızı çıkartıp Bilgisayarınızı onboard olarak çalıştırın. Büyük ihtimalle sorun çözülecektir.  Bunları yaptığınız halde sorun Hala devam ediyorsa hard diskiniz kesin olarak problemlidir.

15 Kasım 2016 Saat : 11:31
admin
devamını oku

Bilgisayar temizliği neden önemli

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar temizliği neden önemli

Ayda bir kere güçlü hava üfleyici yardımıyla bilgisayarınızın fanının üzerinde biriken ve soğumayı engelleyen tozları kolayca alabilirsiniz. Bu işlemi her ay yaparak ileride oluşabilecek donanım arızalarını önleyebilirsiniz.

15 Kasım 2016 Saat : 11:27
admin
devamını oku
Acer servisi,laptop bursa,osmangazi bilgisayar servisi,bilgisayar tamircisi,laptop tamirisi Son Yazılar FriendFeed
Yerinde Bilgisayar Tamiri
reklam
reklam
reklam

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Tamirhanesi bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2010 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

Arıza Bildirimi

1

Cihaz Teslim Alımı

1

Arıza Tespit

1

Teslimat

1

Bize Ulaşın

1

1

1