Data Kurtarma ve geri yükleme

Bilgisayar Tamiri | Data Kurtarma ve geri yükleme

Formatlanmış diskinizi

Sistem açmayan diskinizi

Okunamayan datalarınızı

Silinmiş volumleri (partition)

Silinmiş dosyalarınızı

Bozulmuş her türlü dosyalarınızı

Usb,digital kamera, telefon bellek vb kartlarınızdan silinmiş dosyalarınızı

Logic hatalı disklerinizden ve medyanızdan verilerinizi size geri kazandırıyoruz

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

 

14 Kasım 2016 Saat : 1:37
admin
devamını oku

Hardisk tamiri ve veri kurtarma

Hardisk tamiri ve veri kurtarma

“Hardisk
Bilgisayarınızdaki hayati önem taşıyan verileriniz, her zaman virüslerin, hackerların, sistem bozukluklarının, elektrik kesintilerinin ve benzeri risklerin tehdidi altındadır. Bilgilerinizin sağlıklı bir şekilde varlığını sürdürmesi için birçok şart biraraya gelmelidir:
– Bilinçli kullanıcılar – Güvenilir bir bilgi işlem politikası – Sürekli yedekleme – Sabit voltaj, vs.

Tüm bu şartlar sağlansa bile hergün ortaya daha tehlikelileri çıkmakta olan bilgisayar virüsleri bilgisayar kullanıcılarını tehdit etmektedir. Sisteminiz virüsler veya başka bir problem nedeniyle çöktüyse veya verilerinize ulaşamıyorsanız telaşlanmanıza gerek yok. Kesinlikle hiçbir işlem yapmadan bizi arayın. Hard diskiniz üzerinde bilinçsizce yapılacak veri kurtarma çalışmaları, durumu daha da kötüleştirebilir. Sağladığımız veri kurtarma hizmetleri, hardiskiniz üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan verilerin kurtarılabilen kısımlarının başka bir hard-disk veya CD-ROM’a kaydedilmesi prensibi ile yürütülmektedir.
Veri kaybına uğradığınızda yapmanız gerekenler • Harddiskinizin elektrik ve data kablolarının yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. • Mümkünse harddiski başka bir bilgisayara takarak deneyiniz. • Harddisk kontrol kartının sağlam olduğuna emin olunuz. • Bilgisayarınızı tekrar başlatarak BIOS tarafından görülüp görülmediğini kontrol ediniz.

Veri kaybına uğradığınızda YAPMAMANIZ gerekenler • Harddisk üzerinde herhangi bir kurtarma aracı veya başka bir program çalıştırmayınız. Bu tip programlar, verilerinizin kurtarılabilme şansını önemli ölçüde azaltabilir. • Kurtarma işlemini kendi kendinize veya çalışmakta olduğunuz bilgisayar servisi firmaları aracılığı ile yapmaya kalkışmayınız. Veri kurtarma işlemi, bu konuda bilgi, tecrübe ve geçmişe sahip firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.
hddVeri kaybına uğramamak için alınması gereken önlemler • Yedekleme – Günümüzde her türlü verinin yedeği, kolaylıkla alınabilmektedir. Önemli verilerinizin, programlarınızın ve dokümanlarınızın güncel yedeklerini bulundurunuz ve sıklıkla yedeklerinizin erişilebilir olduğunu kontrol ediniz. Birçok kullanıcı sürekli yedek aldığını düşünmekte, ancak bir arıza durumunda yedeklerin eski veya ulaşılamaz durumunda olduğunu farketmektedir. • Antivirüs kullanımı – Veri kayıplarının önemli bir kısmına virüsler neden olmaktadır. Kullandığınız işletim sistemi ne olursa olsun mutlaka güvenilir bir antivirüs yazılımı edinin ve internet üzerinden sürekli olarak güncelleme yapın. • Daha fazla bellek – Sisteminizin sahip olduğu RAM ne kadar fazla olursa, hardiskinize erişim de aynı oranda azalacaktır. Sistem hafızası dolduğunda, harddisk önbellek yaratmak için hafıza olarak kullanılmaya başlar. Bu durum, herhangi bir arızada veri kaybına uğrama olasılığınızı arttırır

 

14 Kasım 2016 Saat : 1:34
admin
devamını oku

Notebook laptop anakart tamiri

Notebook laptop anakart tamiri

Bilgisayar bileşenlerinin tamamını üstünde barındıran ve bunlar arasındaki bağı sağlayan anakartlar, gerek masaüstü ve gerekse dizüstü bilgisayarların en önemli parçasıdır. Anakartların arızası ise kullanıcılar için tam bir kabustur. Arızalandığı ve onarılmadığı zamanlarda anakartı değiştirmek isterseniz bazen nerdeyse tüm sistemi değiştirmeniz gerekebilir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların anakart tamiri konusunda Ankara gibi bir metropol şehirde, son derece güvenilir bir firma var. Bilişim Şirketi, kendi alanlarında yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış teknisyen kadrosuyla en ekonomik şekilde ve garantili olarak anakartınızı tamir ediyor. Teknik serviste anakart yedek parçalarıyla eski veya yeni tüm anakartları tamir ediyoruz. Bilgisayarınızın donmasındaki en büyük nedenlerden biri anakart üzerinde bulunan kondansatörlerin zamanla şişmesidir. Bilgisayarınızda bu tip donma, reset atma gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız, Bilişim firmasıyla irtibata geçmenizi öneririz. GIGABYTE, MSI, ASUSTEK, FOXCONN, INTEL, BIOSTAR, ECS, SAPPHIRE, ASROCK ve ASUS gibi akla gelebilecek tüm markalardaki anakartları tamir etmek için Bilişim Şirketi ‘ne uğramanız yeterli. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların anakart tamiri konusunda bize güvenin, gerisini merak etmeyin

2

14 Kasım 2016 Saat : 1:31
admin
devamını oku

Notebook Anakart Tamiri Bursa

Notebook Anakart Tamiri Bursa

Bilgisayar kullanıcılarına büyük kullanım kolaylığı sağlayan Notebookların taşınabilirlik özelliği bazen meydana gelen kazalar sonucu dezavantaja dönüşebilmektedir. Notebook lcd ekranların çok sık görülen arızalardan biri olan chip arızası, bilgisayarın aşırı derecede ısınmasından ya da dışarıdan gelen fiziksel darbelerden kaynaklanmaktadır. Yapısı itibari ile dış etkenlere karşı çok hassas bir yapıda olan ekran chipi, birçok Notebook modelinde soruna neden olabiliyor. Notebook ekran chip tamiri gereken durumlar, ekran görüntüsünde parçalara bölünme, anakart çalıştığı halde ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar yaşanmaktadır

Firmamız Notebooklarda yaşanan ekran chipi arızalarını çok büyük bir başarı oranı göstererek tamir etmektedir. Notebook ekran chipi tamiri konusunda güvenerek tercih edebileceğiniz firmamız her türlü arıza durumunda size en uygun çözümleri üretmek için hizmet vermektedir. Notebook ekran chipi arızalarında en güvenilir ve bütçeniz için en uygun çözümü arıyorsanız bizi tercih ederek en doğru vermiş olduğunuzu göreceksiniz.

2

bilgisayar-servisi

14 Kasım 2016 Saat : 1:22
admin
devamını oku

Adıyaman Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamiri | Adıyaman Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamirhanesi

Adıyaman’da Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Adıyaman ‘da notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

14 Kasım 2016 Saat : 11:45
admin
devamını oku

Acer Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamiri | Acer Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamirhanesi

Bursa da Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa ‘da Acer notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

14 Kasım 2016 Saat : 10:58
admin
devamını oku
Acer servisi,laptop bursa,osmangazi bilgisayar servisi,bilgisayar tamircisi,laptop tamirisi Son Yazılar FriendFeed
Yerinde Bilgisayar Tamiri
reklam
reklam
reklam

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Tamirhanesi bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2010 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

Arıza Bildirimi

1

Cihaz Teslim Alımı

1

Arıza Tespit

1

Teslimat

1

Bize Ulaşın

1

1

1