Laptop Güç Adaptör Girişi

Bilgisayar Tamiri | Laptop Güç Adaptör Girişi

Laptop adaptör girişi (power), ya da güç girişi arızaları önemlidir.Adaptör girişi bir eklem yeri olduğu için her zaman darbeye ve çekiştirmeye maruz kalır. zamanla bozulur.Güç girişi zorlandıkça giderek sıkıntı artar. Power girişi tamiri aynı zamanda genel bakım için iyi bir fırsattır.Servisimizde uygulanır.Kısa süre içinde problem tespit edilir.Fiyat bilgisi verilir .Makinalı tamir yapılır.Orijinal power jack ve entegre devreleri kullanılır.İşlem garantilidir.  

*Üst düzey işçilik kalitesi 

*Tüm markalar laptop power jack değişimi

*Tüm markalar için adaptör girişi değişimi veya tamiri..

*Üst seviye, kaliteli ve hızlı çözümler…

*Anlaşmalı, indirimli kargo imkanı..

( Anakart  power girişi, adaptör girişi arızalı, yerinden oynuyor, zorla tutturabliyoruz, laptop aniden güç kesiyor. birden kapanıyor. şarj girişi bozuk veya arızalı. onarım gerektiriyor. laptop aniden kapanıyor.  ekran açılmıyor. laptop açılmıyor, pil şarj olmuyor…) 

17 Ocak 2017 Saat : 11:19
admin
devamını oku

Laptop Anakart Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Laptop Anakart Tamiri

Laptop anakart arızası kısa sürede (genelde yarım gün içinde) ücretsiz tespit edilir .Fiyat bilgisi verilir. Makinalı tamir yapılır. Orijinal çipset ya da ekran kartları kullanılır. İşlem garantilidir.

*Orjinal yedek parça kullanılır.

*Laptop anakart sorunları çözme ..

*Laptop  chipset, entegre, ekran kartı tamiri

*Profesyonel ve hızlı işçilik

*Tüm markalar anakart çipset, değişimi

*Tüm markalar için bursa laptop anakart tamiri..

*İndirimli kargo hizmetimiz..  

*Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet

*Arıza tespiti, ve fiyatlandırma için telefonla,bilgi verebilir veya ürünü kargo ile gönderebilirsiniz..

( Anakart arızası, tamiri, ekranda renk bozulması, ekranda görüntü bölünmesi, sekize, altıya veya daha fazla bölünme, renklerin bozulması veya karışması, ekran açılmıyor, laptop çalışıyor, görüntü yok, laptop hiç açılmıyor, elektrik almıyor…)

17 Ocak 2017 Saat : 11:17
admin
devamını oku

Laptop Ekran Değişimi Tamir

Bilgisayar Tamiri | Laptop Ekran Değişimi Tamir

Laptop ekran arızası kısa sürede ve ücretsiz tespit edilir . Ekran değişimi için en uygun fiyat bilgisi verilir. Orijinal, birebir ve kaliteli ürünler kullanılır. Servisimiz garantilidir.

*Orjinal yedek parça kullanımı..

*Laptop ekran ışık azalması sorunu çözme.

*Laptop ekran floresan tamiri.

*Tüm markalar için bursa’da laptop ekran değişimi.

*Tüm markalar için tablet  ekran değişimi.

*Kısa sürede, ve yeterli çözüm. 

*Anlaşmalı ve indirimli kargo.

*Ürünlerinizi arıza tespiti ve fiyatlandırma anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz..  

( Kırık ekran, ekranda bozuk görüntü, dikey ve yatay pixel hatası, beyaz ekran, ekranda renk bozulması, ekranda kayma, ekranda titreme, siyah ekran, sönük ekran, renk solması, ezilmiş, darbe görmüş ekran, görüntü kaybı..)

17 Ocak 2017 Saat : 11:12
admin
devamını oku

Laptop Menteşe Tamiri Değişimi

Bilgisayar Tamiri | Laptop Menteşe Tamiri Değişimi

Laptop menteşe sorunları düşme çarpma sonucu olabilir. Bazen kendiliğinden olur.  menteşeler giderek sertleşir, sonuçta kasa kırılır, ezilir, menteşeler kırılır, ya da kasayı kırar. Tüm sorunların uygun çözümü vardır. Yarım gün içinde ücretsiz arıza ve fiyat tespiti yapılır.. 

*Orijinal yedek parça.

*Laptop menteşe sorunlarının çözümü.

*Laptop menteşe tamiri.

*Kasa değişimi. tüm markalar.

*Menteşe değişimi. tüm markalar..

*Hızlı ve kesin çözümler..

*Anlaşmalı kargo kolaylığı.. 

(Menteşe arızası, menteşede sertleşme, bozulma ve kırılma, menteşe değişimi, tamiri, menteşe sertleşmesine bağlı kasada kırılma, ezilme. menteşede çarpma, vurma neticesi kırıklar, menteşe kırıkları, menteşe sorunları, menteşeden dolayı led ekranda görüntü kaybı. menteşe kırıklarına bağlı görüntü kaybı, bozuk ve kayan görüntü, dikey ve yatay çizgiler, beyaz ekran, ekranda renklerin bozulması..) 

17 Ocak 2017 Saat : 11:10
admin
devamını oku

Windows 10, Kablosuz Internet: Bir Ağı Tarifeli veya Tarifesiz Olarak Ayarlamak

Bilgisayar Tamiri | Windows 10, Kablosuz Internet: Bir Ağı Tarifeli veya Tarifesiz Olarak Ayarlamak

Internet hizmeti sağlayıcıları kullanılan veri miktarı kadar ücretlendirme yapabilirler (Bilgisayarınızın gönderdiği ve aldığı veri miktarı). Buna tarifeli Internet bağlantısı denir. Bu planların genellikle veri sınırı vardır ve sınırı aşarsanız, ekstra ödeme yapmanız gerekebilir. Bazı durumlarda, ekstra ücretlendirilmezsiniz, ancak bağlantı hızınız fatura döngüsü sona erinceye kadar daha yavaş bir hale gelir.

Tarifeli Internet bağlantınız varsa, ağ bağlantınızı Windows‘da tarifeli olarak ayarlamak gönderip aldığınız veri miktarını azaltmaya yardımcı olur…

  • Wi‑Fi ağları (Kablosuz Internet-Wireless): Varsayılan olarak Windows, Wi‑Fi ağlarını tarifesizşekilde ayarlar. Internet hizmet sağlayıcınız sizi kullandığınız veri miktarı kadar ücretlendiriyorsa, ağ bağlantınızı tarifeli olarak ayarlamak veri kullanımınızı sınırlandırmaya yardımcı olur.
  • Mobil geniş bant ağlar (Cep telefonu operatörlerinin sunduğu Internet bağlantısı): Varsayılan olarak Windows mobil geniş bant ağlarını tarifeli şekilde ayarlar. Mobil geniş bant hizmetiniz şu anda sınırsızsa, ağ ayarını tarifesiz olarak değiştirebilirsiniz.

Ne yapmak istediğinizden emin değilseniz, veri kullanımınızı sık sık denetleyin. Ekstra veri kullanımından ücretlendiriliyorsanız, ağ bağlantınızı tarifeli olarak ayarlamak bu sorunu çözmekte size yardımcı olabilir.

14 Ocak 2017 Saat : 12:36
admin
devamını oku

Windows 10 Wifi (Wireless-Kablosuz) Sınırlı Bağlantı Problemi

Bilgisayar Tamiri | Windows 10 Wifi (Wireless-Kablosuz) Sınırlı Bağlantı Problemi

Windows 10 Kablosuz Bağlantı Sınırlı problemi nasıl çözülür? Windows 10 Wi-Fi bağlı ancak internete giremiyorum. Windows 10 Wireless bağlantı sınırlı probleminin çözümü haberimizde.

Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10, birçok yeniliğe imza atarken bir dizi problemi de beraberinde getirdi. Windows 10’a geçiş yapan kullanıcılar, bazı programların çalışmasında ya da WiFi gibi temel özelliklerde problemler yaşamaya başladı. Dizüstü bilgisayardan kablosuz ağ ile internete bağlanırken sık yaşanan bir problem olan “Sınırlı Bağlantı” probleminin çözümünü sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aslında tam olarak bilgisayarına ESET firmasının virüs programını kurup daha sonra kaldıranların yaşadığı “WiFi Sınırlı Bağlantı Problemi” çözümü paylaşacağız.

14 Ocak 2017 Saat : 12:34
admin
devamını oku

Windows 10 WiFi Sorunu Çözümü

Bilgisayar Tamiri | Windows 10 WiFi Sorunu Çözümü

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 final sürümünde birçok hatayla birlikte geldi. Orjinal lisans anahtarıyla etkinleştirememe, mavi ekran hatası, çok önceden rezerve edenlere güncellenmenin sunulmaması karşılaşılan sorunlardan birkaçı. Bu sorunlar arasında en mühimi ise WiFi çünkü internet olmadan bu problemlerin çözüm yolunu bulmak, çözmek mümkün değil. Bu noktada Windows 10’da WiFi sorununun çözümüne ilişkin bir yazı hazırlayalım dedik.

Windows 7 veya Windows 8.1’den Windows 10’a yükseltme yapanların karşılaştığı sorunlardan biri olan kablosuz ağa bağlanamama sorunu Microsoft’a göre eski bilgisayarınızda yüklü bir VPN yazılımı olsa da sorunun tümüyle bundan kaynaklandığını söylemek yanlış olur. Zira VPN yazılımı yüklemeyen kullanıcılar dahi bu hatayla karşı karşıya. Sürücüleri yeniden yükleme ve sistemi yeniden başlatmak ta sorunu ortadan kaldırmıyor. “Peki WiFi sorununu nasıl çözeceğim?” Bu sorunun yanıtı için forum forum gezmek zorunda değilsiniz. Aşağıdaki basit adımları takip ederek kablosuz ağa bağlanamama sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

14 Ocak 2017 Saat : 12:32
admin
devamını oku

Windows 8 – Wi-Fi Kapanma Açılmama Sorunu

Bilgisayar Tamiri | Windows 8 – Wi-Fi Kapanma Açılmama Sorunu

Windows her serisinde farklı bir sorunla kullanıcılarını başbaşa bırakmaya devam ediyor. Şimdiye kadar yayınlanan her Microsoft Windows sürümünde olduğu gibi Windows 8’de de bu tarz sorunlardan biri olan Wi-Fi kapalı duruma geçme sorunuyla karşılaşıyoruz.

Windows 8’de şu ana kadar hem kendi kullandığım HP marka dizüstü bilgisayarımda, hem de farklı bilgisayarlarda (ASUS, SONY vs.) karşılaştığım Wi-Fi sorunundan ve çözümünden bahsetmek istiyorum. Aslında çözümü gayet basit bir sorun ama eğer çözümü bilmiyorsak gerçekten içinden çıkılmaz bir sorun halini alabiliyor.

Bazı Windows 8 kullanıcıları bilgisayarını kapatıp tekrar açtıklarında Wi-Fi bölümünün çalışmadığını görebiliyorlar. Şöyle ki; Windows 8’de yer alan ve bütün bağlantıları kapatan Uçak Modu açılıp kapatılmasına rağmen Wi-Fi kısmı sürekli olarak kapalı görünüyor. Bunu çözmek için yapmamız gereken sadece birkaç adımı takip etmek.

14 Ocak 2017 Saat : 12:30
admin
devamını oku

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası Çözümü

Bilgisayar Tamiri | Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası Çözümü

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası Çözümü

Sorun hard disk nedeniyle meydana gelmiyor ise windows dosyalarımızı gözden geçirmemiz lazım, bunun için sistem geri yükleme, bilgisayarı onarma seçeneklerini denememiz gerekecektir.

Yine bilgisayarı “F8” tuşu ile başlatın ve sistem onarımını seçiniz ve windows’u onarmayı deneyiniz. Ancak onarma işlemi yapamazsanız, kesin çözüm bilgisayarı Formatlamak olacaktır.

Bilgisayarı formatladığınız zaman verilerin gideceğinizi biliyorsunuz. Peki önemli verileriniz var ancak format sırasında gitmesini istemiyor, bu verileri kurtarmak istiyorsanız.

Windows açıldıktan sonra gelen siyah ekran hatası için söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Konu hakkında soru ve tavsiyeleriniz için lütfen yorum  yapınız.

14 Ocak 2017 Saat : 12:28
admin
devamını oku

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası

Bilgisayar Tamiri | Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası hakkında birkaç bilgi paylaşacağım.

Windows üzerine nadir görünen hatalardan birisidir. Birçok kişi bu hatanın donanımdan kaynaklanabileceğini düşünmektedir. Ancak bu hatanın donanımdan kaynaklanma ihtimali %10kadar düşük bir ihtimaldir. Bu ihtimal ise RAM’dir.

Ancak bu hata genelde bozulan hard disk ya da windows sistem dosyalarından kaynaklanmaktadır. Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası, genelde windows logosu geldikten sonra başlangıç ekranı (Masaüstü) gelmeden önce görünür ve bazen mouse imleci ekranda görülebilir bazen ise görünmez. Bu hatayı gidermek için üç farklı yöntemden söz edeceğim birinden biri kesin olacaktır.

14 Ocak 2017 Saat : 12:27
admin
devamını oku
Acer servisi,laptop bursa,osmangazi bilgisayar servisi,bilgisayar tamircisi,laptop tamirisi Son Yazılar FriendFeed
Yerinde Bilgisayar Tamiri
reklam
reklam
reklam

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Tamirhanesi bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2010 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

Arıza Bildirimi

1

Cihaz Teslim Alımı

1

Arıza Tespit

1

Teslimat

1

Bize Ulaşın

1

1

1