Notebook İşlemci Değişimleri

Bilgisayar Tamiri | Notebook İşlemci Değişimleri

Notebook İşlemci Değişimleri,laptop bilgisayar tamiri,laptop bilgisayar anakart değişimi

İşlemciniz arızaladığında anakart arızasındaki kadar korkacak birşey yok demektir. Anakartlar her notebook markasında ve markaların modellerinde birbirinden farklılık göstermekte aynı markanın bile bir modeliyle diğer modelinin anakartı tamamen farklı yapıda olabilmektedir. İşlemcide ise birbirinden farklı yüzlerce marka ve model aynı tür işlemciyi kullanabilmektedir. İşlemci arızalarında tamir yolu yoktur. Arızalı olan işlemci değiştirilerek sorun çözülür. İşlemci arızaları genellikle ekrana hiç görüntü vermeme ya da dosya kopyalama hataları, performans düşüşü şeklinde kendini gösterir. Arızalı fanlar, elektrik şebekesindeki dalgalanmalar, bacaklardaki fiziki kopma ve eğilmeler işlemcilerin arızalanmalarına neden olabilir. Özellikle arızaları fanlar işlemcilerin aşırı ısınma sonucu bozulmasına ve stabilitesini kaybetmesine yol açabilir.

19 Kasım 2016 Saat : 10:47
admin
devamını oku

Bursa Bilgisayar Servisleri

Bilgisayar Tamiri | Bursa Bilgisayar Servisleri

Bursa Nilüfer Esentepe Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Fethiye Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Gümüştepe Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Işıktepe Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Karaman Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Konak Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Kültür Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Minareliçavuş Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Odunluk Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Üçevler Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer İhsaniye Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Ürünlü Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Özlüce Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Adalet Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Adnan Menderes Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Ahmetpaşa Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Akpınar Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Aktarhüssam Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Alaattin Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Alacahırka Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Alacamescit Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Alaşar Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Alemdar Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Altınova Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Altıparmak Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Alipaşa Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Armut Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Atıcılar Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Bağlarbaşı Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Bahar Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Barbaros Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Osmangazi Başaran Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis 

19 Kasım 2016 Saat : 10:43
admin
devamını oku

Bursa Bilgisayar Servis Noktaları

Bilgisayar Tamiri | Bursa Bilgisayar Servis Noktaları

Bursa Gemlik Ata Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Balıkpazarı Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Cumhuriyet Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Demirsubaşı Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Dr.Ziya Kaya Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Eşref Dincer Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Halitpaşa Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Hisar Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Kayhan Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Orhaniye Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Osmaniye Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gemlik Yeni Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gürsu Kurtuluş Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gürsu Yenidoğan Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gürsu İstiklal Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Gürsu Zafer Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Kestel Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Kestel Vani Mehmet Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Kestel Ahmet Vefik Paşa Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Kestel Kale Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Kestel Yeni Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Ahmet Yesevi Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Alaattinbey Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Altınşehir Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Ataevler Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Balat Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Barış Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Beşevler Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Çamlıca Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Cumhuriyet Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Demirci Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis Bursa Nilüfer Ertuğrul Mahallesi. Tamiri. Servis. Format Yerinde Servis 

19 Kasım 2016 Saat : 10:41
admin
devamını oku

Laptop Tamiri Nasıl Yapılır

Bilgisayar Tamiri | Laptop Tamiri Nasıl Yapılır

Bildiğiniz gibi herkesin evinde laptop vardır bir çoğu zaman zaman arızalanır yada bakıma ihtiyaç duyar bu gibi durumlar da evinizde servise ihtiyaç duymadan laptop tamiri yapabilir ve notebook bakımınızı servise ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz.

Laptopunuz çok mu ısınıyor,laptopunuz internettemi bağlanmıyor.?,laptopunuz sürekli kapanıyor mu.?,laptop mavi ekran çıkıyor sürekli gibi hatalardan sizde basit yöntemlerle kurturabilirsiniz.

19 Kasım 2016 Saat : 10:15
admin
devamını oku

Bilgisayar Tamircisi

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar Tamircisi

Bursa ili ve ilçelerinde laptop tamiri bilgisayar tamiri bilgisayar yedek parça temini,sıfır 2.el bilgisayar alımı ve bakımı yapan firmamız armut.com üyeliği ile önde gelen firmalardandır,Firmamız bilgisayar tamiri ve tablet dokunmatik değişimi notebook tamiri,laptop tamircisi,olarak hizmet vermektedir,sizde arızalı ve onarım yapılmasını istediğiniz bilgisayarlarınız yerinde bilgisayar hizmet alarak bilgisayarlarınızı yerinde bilgisayar tamiri olarak yaptıra bilirsiniz eğer ki bilgisayarlarınız yaptırmak istersiniz +90 542 833 2745 nolu telefondan ulaşabilirsiniz bize hemen iletişime geçmek için bize ulaşınız. lütfen

19 Kasım 2016 Saat : 9:22
admin
devamını oku

Power Supply Arızasını

Bilgisayar Tamiri | Power Supply Arızasını

Günümüzde çok çeşitli güç kaynakları vardır. Bunlar kalitesine göre ayırt etmek de oldukça zordur. 10$’dan başlayıp 300$’a kadar fiyatları değişen güç kaynakları mevcuttur.  Aralarındaki  farkın bu kadar çok olmasının sebebi nedir peki sizce? Bu sadece bu PSU’ların üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve size sunacağı güç değeri. Başka da bir fark yoktur.

Kalitesini bildiğimiz halde ucuz power supply almaya devam ediyoruz. Piyasada ucun power supply satışları peynir ekmek gibi gitmekte.  PSU’larıın üzerindeki etikette yazan çıkış 250W, 280W, 300W değerlerini değil vermek, sistemin ihtiyaç olduğu minimum enerji değerini bile verememektedir bu power supply’lar.

Power arızaları,power neden arızalanır,power nedir,power nasıl değişir,power değişimi,power tuşu açılmıyor,power fiyatı,power modelleri,power tamiri,power kaç kwh olmalıdır,power çeşitleri

18 Kasım 2016 Saat : 11:46
admin
devamını oku

Bilgisayar’da Ram Arızaları

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar’da Ram Arızaları

Bilgisayar tram arızası,bilgisayar ram tamiri,bilgisayar ram tamircisi,bilgisayarda ram ne işe yarar,ram nasıldır,ram nedir,ram değişimi,ram nasıl değişir,ram markaları,

Bilgisayarınızı açtığınızda “biip” şeklinde bir ses duydunuz! Derhal RAM ‘ın yerine tam olarak oturup oturmadığını kontrol edin. Probleminiz hala çözülmedi ise RAM’ ın takılı olduğu slotu değiştirin. Bu da probleminize çözüm olmadıysa bilgisayarınız boot olurken ekranda RAM miktarını sayan bir bölümü var. Ör: 1956421 kb  gibi bir bölüm görüyorsanız ve bu bölümü bilgisayar tamamlayıp geçiyorsa RAM’ ınız sağlam demektir. Geçmiyorsa yeni bir RAM gerekecektir.

18 Kasım 2016 Saat : 11:42
admin
devamını oku

Ana Kart Arızaları

Bilgisayar Tamiri | Ana Kart Arızaları

Bilgisayar tamiri ve arızalarınde anakart tamiri ve arızası bazı durumlarda imkansızdır.bu gibi durumlarda arızalı anakartı ve tamiri yapılacak anakartı marka modeli mutlaka iyi tanımalıyız.

Anakart arızası nedir,anakartı arızası nasıl anlaşılır,anakart nasıl tamiri edilir,anakart arızalı ise ne yapılmadır,anakartta hangi parça arızalanır,yeni anakart nasıl seçilmedir,asus ana kartlar nasıldır,anakart pil değişimi,anakart soket tamir, ve daha fazlasını bulabilmeniz için lütfen bize takip ediniz yada servis isteyiniz.

Bilgisayarınızın saati hiç bilmediğiniz bir zamana geri dönüyorsa ! Bu durumda bios piliniz bitmiş demektir(buna sebep olan virüsler de vardır. Bu ihtimalin var olmadığını varsayıyoruz). Bios pili anakartınızın üzerinde bulunan zaman entegresine ve bios yongasına  sürekli enerji sağlamakla görevlidir. Eğer pil biterse bu zaman entegresi çalışmayacağı için tarih entegrenin set değerine dönecektir.

18 Kasım 2016 Saat : 11:14
admin
devamını oku

Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartı tamiri nasıl yapılır,ekran kartı arızalı ise ne yapımalıdır,arızalı ekran kartı nasıl anlaşılır,ekran kartı fiyatı ne kadardır,hangi ekran kartı iyidir,gibi sorun ve sıkıntılar için lütfen bize ulaşınız.

Bilgisayar monitörünüzün üzerinde bir takım izler ve lekeler beliriyor ise sürekli açık kalan monitörünüzün pikselleri aynı görüntüyü sürekli göstermekten bozulmuş demektir. Bu izler daha önce sürekli açık kalmış görüntüye dair izlerdir. Bu noktaya gelmiş bir monitörü tamir etmek gibi bir şansınız pratik olarak yoktur.

Monitörünüze gelen görüntü olması gerektiğinden kalitesiz mi ? Ekran kartınız ve monitörünüz son derece kaliteli ama buna rağmen bilgisayarınızda olması gereken görüntü kalitesini alamıyormusunuz? Bu durumda aklınıza derhal görüntü kablosu gelmeli. Yuvasına iyi oturup oturmadığını kontrol edin. Her şey normal görünüyorsa yeni ve kaliteli bir görüntü kablosu ile bilgisayarınızı deneyin. Muhtemelen probleminiz çözülecektir. Piyasada ki bazı ürünler ( görüntü kablosu) ihtiyacı karşılamayacak kadar kalitesiz olabilmektedir. Bu durumda aklınıza hiç gelmeyecek sıkıntılar ile karşılaşabiliyorsunuz.

Bilgisayar Tamirhanesinde kolay şekilde ekran kartı tamiri ve değişimi yapılır.

18 Kasım 2016 Saat : 11:09
admin
devamını oku

Yerinde Bilgisayar Hizmeti Verdiğimiz Hizmetler

Bilgisayar Tamiri | Yerinde Bilgisayar Hizmeti Verdiğimiz Hizmetler

Bilgisayar Tamirhanesi olarak yerinde servis hizmeti olarak verdiğimiz hizmetler başlıcaları bunlardır,

 • Bilgisayar Tamir Servisi
 • Notebook Tamir Servisi
 • Tablet Tamir Servisi
 • Hard disk Dosya Kurtarma
 • Network & Ağ Kurulumu
 • Yıllık Bakım Anlaşması
 • Web Tasarım Hizmetleri
 • Antivirüs Satış ve Destek
 • 2.El Bilgisayar Alım-Satım
 • Lisanslı Yazılım Desteği
 • Notebook ekran değişimi
 • Yazıcı Tamiri
 • Yerinde bilgisayar onarımı
 • Adsl Modem Kurulumu
 • İşletim Sistemi Kurulumu
 • Notebook Fan bakımı
 • Site hosting hizmeti
 • Server Kurulum hizmeti
 • Notebook servisi
 • Bilgisayar Satışı
 • Tablet Bilgisayar Tamiri
 • Domain Satış ve Destek
18 Kasım 2016 Saat : 10:54
admin
devamını oku
Acer servisi,laptop bursa,osmangazi bilgisayar servisi,bilgisayar tamircisi,laptop tamirisi Son Yazılar FriendFeed
Yerinde Bilgisayar Tamiri
reklam
reklam
reklam

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Tamirhanesi bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2010 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

Arıza Bildirimi

1

Cihaz Teslim Alımı

1

Arıza Tespit

1

Teslimat

1

Bize Ulaşın

1

1

1