Yıldırım Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Yıldırım Bilgisayar Tamiri

Bursa Yıldırım Bilgisayar

Yıldırım Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

16 Kasım 2016 Saat : 7:58
admin
devamını oku

Yeni Şehir Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamiri | Yeni Şehir Bilgisayar Teknik Servis

Yeni Şehir Bilgisayar Tamiri

Yeni Şehir Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

16 Kasım 2016 Saat : 7:48
admin
devamını oku

Laptop Servisi

Bilgisayar Tamiri | Laptop Servisi

Tüm marka ve model laptop tamiri Bilgisayar Servis servisinde garantili ve sorunsuz olarak yapılmaktadır. Kırık ya da arızalı Lcd ekranlar, anakart ve ekran kartı tamirleri, tüm laptop yedek parçaları, klavye, batarya, adaptör ve diğer tüm notebook laptop ve netbook tamir ve yedek parçaları Bilgisayar Servisde.

Bursa’nın her bölgesine mobil ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Çağrı merkezimize gelen telefonlarınız, internet üzerinden online destek alabileceğiniz destek adreslerimiz ile hızlı ve anında çözüm sunmaktayız.

Büyüyen ve gelişen bilişim sektöründe donanımsal ve teknik yetersizlik nedeniyle yaşadığınız, konusunda bilgi sahibi olmayan, kendini geliştirmeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinmemiş firmalarla çalışmak zorunda değilsiniz. İster ev kullanıcısı olun, isterseniz kişisel bilgisayarınızı iş amaçlı kullanın, bilgisayrınızın stabil çalışması ve verilerinizin güvenliği bizimle emin ellerde. Siz de Bilgisayar Servis farkını yaşayarak görün. Konusunda uzman personelimiz içinden çıkamadığınız, olası bilgisayar ve işletim sistemi problemleriyle başedemediğiniz durumlarda, donanımsal veya elektriksel problemlerinizde 7 gün 24 saat hizmet vermek için beklemektedir

Bursa Bilgisayar Tamiri, Bursa Bilgisayar Servisi, Bursa Bilgisayar Tamircisi, Bursa Bilgisayar Yedek Parca, Bursa Bilgisayar Anakart, Bursa Bilgisayar İşlemci, Bursa Bilgisaayar Harddisk, Bursa Bilgisayar Klavye, Bursa Bilgisayar Ram, Bursa Bilgisayar Power, Bursa Bilgisayar Oyun, Bursa Osmangazi Bilgisayar Tamiri, Bursa Yıldırım Bilgisayar Tamiri, Bursa Nilüfer Bilgisayar Tamiri, Bursa Osmangazi Bilgisayar Tamircisi, Bursa Yıldırım Bilgisayar Tamircisi, Bursa Nilüfer Bilgisayar Tamircisi, Bursa Osmangazi bilgisayar Servisi, Bursa Yıldırım Bilgisayar Servisi. Bursa Nilüfer Bilgisayar Servisi, Bilgisayar Yedek Parca Satışı, Bursa Cep Telefonu Tamiri, Bursa Televizyon Tamiri, Bursa Cep Telefonu Servisi, Bursa Televizyon Servisi, Bursa Bilgisayar, cep telefonu, televizyon tamircisi, Bursa bilgisayar, cep telefonu, televizyon yedek parca satışı.Bursa Teknik Servis, Bursa Bilgisayar, cep telefonu, televizyon tamir ve onarım merkezi, Bursa Bilgisayar Doktoru, Bursa Bilgisayar Hastahanesi, Bursa Bilgisayar Satışı.

16 Kasım 2016 Saat : 7:44
admin
devamını oku

Notebook Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Notebook Tamiri

Her marka ve model masaüstü makinalarınız, notebooklarınız ve netbooklarınıza yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Servisimize gelen ürününüze en kısa sürede arıza tespiti yapılmaktadır. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Notebook ve netbooklarınız için azami tamir süresi 5  iş günüdür.

Notebook anakart tamiri, değişimi, onarımı, notebook ekran kartı tamiri ve degişimi Notebook bios yazılımı update edilmesi onarılması, Notebook parçalarının onarımı, Notebook Lcd ekran tamiri, değişimi, onarımı, Notebook lcd ekran inverter tamiri, değişimi, onarımı yapılmaktadır.

Bursa Sony Notebook Servisi, Dell Notebook Servisi, Bursa Toshiba, Notebook Servisi, Asus Notebook Servisi, Acer Notebook Servisi, Bursa Fujitsu Siemens Notebook Servisi, Hp Notebook Servisi, Datron Notebook Servisi, Beko Notebook Servisi, Lg Notebook Servisi
16 Kasım 2016 Saat : 7:40
admin
devamını oku

Laptop Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamiri | Laptop Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

16 Kasım 2016 Saat : 7:36
admin
devamını oku

Dell Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamiri | Dell Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamirhanesi

Dell Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Dell notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

16 Kasım 2016 Saat : 7:28
admin
devamını oku

Casper Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamiri | Casper Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamirhanesi

Casper Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Casper notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

16 Kasım 2016 Saat : 7:26
admin
devamını oku

Kestel Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Kestel Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Kestel de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Kestel ‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

16 Kasım 2016 Saat : 7:23
admin
devamını oku

Notebook klavyesi nasıl temizlenir

Bilgisayar Tamiri | Notebook klavyesi nasıl temizlenir

Genellikle sıvı temas nedeni ile temizlenme ihtiyacı duyulan klavyelerin, kullanıcı tarafından temizlenmesi çok zordur.Yaklaşık fiyatları 60-140 Tl arasında olan klavyelerin değişiklik yoluna gidilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca sıvı temasa maruz kalan klavyelerin sıcak hava, fön makinası gibi cihazlar ile kurutulması mümkün değildir.Tuşların yapısı nedeni ile ısıya maruz kaldıkları anda yamularak şekil değiştirirler ki düzeltilmesi mümkün değildir.

Dış yüzey temizlikleri nemli bez ile klavye tuşlarına nazik davranılarak yapılmalı, boya çıkarıcı kimyasal içeren maddeler kullanılmamalıdır.

15 Kasım 2016 Saat : 4:20
admin
devamını oku

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar Tamiri

Önceden herhangi bir teknik müdahale görmemiş ürünlerde başarı oranımız %95′ dir.

Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo ile hizmet ulaştırıyoruz!

Notebook hizmetlerimiz,

Ana kart tamiri, değişimi

Bios onarımı – güncellemesi

Ekran kartı tamiri, değişimi

İşlemci , CPU değişimi, yükseltilmesi

Hard disk – hdd – sabit disk değişimi,

Ram yükseltilmesi ve değişimi

Lcd ekran tamiri ve değişimi

İnverter tamiri ve değişimi

Floresan tamiri ve değişimi

LCD kablo, ekran kablosu tamiri, değişimi

Optik okuyucu ve sürücü; Cd rom, Dvd rom, dvd combo, Dvd Writer, Dvd rw multi drive tamir ve değişimi

Adaptör tamiri ve değişimi

Klavye tamiri, değişimi

USB soketi / Jack onarımı ve değişimi

Şifre kırma işlemleri, Bios şifresi kırılması

Speaker, dahili hoparlör tamiri, değişimi

İşletim sistemi kurulumu ve recovery

Virüs tarama ve temizleme, Anti virüs kurulumu ve update

Driver yükleme, güncelleme

Kasa ve parçaları onarımı ve değişimi

alt kasa onarımı, değişimi

üst kasa onarımı, değişimi

flex kasa onarımı, değişimi

panel çıtası onarımı, değişimi

menteşe onarımı, değişimi

Notebook Servisi  , Çip ve tüm elektronik parçaların onarımları- değişimleri BilgisayarTamirhansi’ca yapılmaktadır.

Her Marka Notebook tamiri yapılır. Notebook lcd ekran tamiri, değişimi, onarımı, Notebook ram değişimi, ram yükseltme, Notebook harddisk değişimi, hdd değişimi, Notebook anakart tamiri, değişimi, Notebook BIOS yazılımı update edilmesi, Notebook lcd ekran inverter tamiri, Notebook optik okuyucu, dvd-rw tamiri, Notebook lcd ekran kablosu tamiri, Notebook adaptör tamiri ve onarımı, Notebook ekran kartı tamiri, vga tamiri, Notebook işlemci değişimi, cpu değişimi, Notebook netbook floresan değişimi, notebook anakart değişimi, notebook anakart chip değişimi, notebook lcd degişimi, notebook bakım, notebook hdd harddisk değişimi,noteobok ram update,notebook klavye,değişimi, notebook adaptör satışı, notebook batarya satışı, notebook anakart tamiri, notebook alt kasa, notebook lcd kasa değişimi ve her marka her model bilgisayarınızın parça ve çip değişimi yapılır.

15 Kasım 2016 Saat : 1:03
admin
devamını oku
Acer servisi,laptop bursa,osmangazi bilgisayar servisi,bilgisayar tamircisi,laptop tamirisi Son Yazılar FriendFeed
Yerinde Bilgisayar Tamiri
reklam
reklam
reklam

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Tamirhanesi bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2010 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

Arıza Bildirimi

1

Cihaz Teslim Alımı

1

Arıza Tespit

1

Teslimat

1

Bize Ulaşın

1

1

1