Gürsu Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Gürsu Bilgisayar Tamiri
15 Kasım 2016 Saat : 11:49
admin
devamını oku

Gemlik Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Gemlik Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Gemlik de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Gemlik‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ 30 TL’DİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:46
admin
devamını oku

Büyükorhan Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Büyükorhan Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Büyükorhan da Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Büyükorhan ‘da notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ 30 TL’DİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:45
admin
devamını oku

Nilüfer Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Nilüfer Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Nilüfer ‘de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Nilüfer‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ ÜCRETSİZDİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:42
admin
devamını oku

Osmangazi Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri | Osmangazi Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirhanesi

Osmangazi de Bilgisayar Teknik Servis zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.Bursa Osmangazi ‘de notebook teknik servis hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda 60 dk da hızlı servis ücretsiz arıza tespiti için irtibat numaralarımız 0542 833 2745 bu numaralardan 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet alabilir ayrıca internet sayfamızdan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Servisimize gelen cihazlarınız onayınız doğrultusunda işlem görmektedir. Adresinizden Ücretsiz Teslim Alınıp Adresinize Ücretsiz Teslimat Yapılmaktadır..

BU BÖLGEYE SERVİS ÜCRETİ ÜCRETSİZDİR.

Arızalı Ürünleri Taşıma Derdine SON. Arayın istediğiniz yere ekibimiz gelsin

15 Kasım 2016 Saat : 11:40
admin
devamını oku

Bilgisayarı İşletim Sistemini Kurtarmak

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayarı İşletim Sistemini Kurtarmak

Bilgisayar kullanıcılarının geneli en ufak bir sorunla karşılaştıklarında ilk olarak format atmayı düşünürler, çoğu kez başvurdukları bu yöntemler aslında bilgisayarlara faydadan çok zarar sağlamaktadır. Nitekim fazla format harddiskinizi fazla yormanız demektir ki buda Hdd nin ömrünü kısaltmaktadır.
İnsanların genelde format seçeneğini çok sık kullanmaları yanlış olmasından ziyade, ekonomik olarak ta büyük bir kayıptır.
Format atmadan bilgisayarınızı nasıl düzeltebilirsiniz? Mesela bilgisayarınızda son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşıyor yada aldığınız verimin düştüğüne inanıyorsanız ilk yapacagınız seçeneklerden biri bilgisayarınızı geçmişte daha sağlıklı çalıştığı bir güne almanız, yani sistem geri yükleme ile bilgisayarınızı önkeki tarihlerden birine taşımanız olacaktır.
Sistem Geri Yükleme olayı hem format atmaktan daha az zahmetli, hemde daha kısa sürede ve sisteminizde bir değişiklik yapmaksızın (driver yüklemeleri, yazıcı tanıtımları) kullanımına devam etme olanağı sağlar.
Sistem geri yükleme için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz.
Başlat Menüsü / Çalıştır
Gelen küçük pencereye;
msconfig yazıp entere basınız.açılan pencereden
Sistem Geri Yüklemeyi Başlat butonuna tıklayınız.
Gelen yeni arayüzden ileri seçeneğini seçtikten sonra karşımıza tarih seçme bölümü gelecektir. Burdan bilgisayarınızdan en iyi verimi aldığınız tarihlerden herhangi bir tarihi seçerek tamamı tıklayınız. Bilgisayarınız yeniden başlarken sisteminiz seçtiğiniz tarihe dönecek ve sizde format atmadan sisteminizi yenilemiş olacaksınız.

15 Kasım 2016 Saat : 11:35
admin
devamını oku

Bilgisayar mavi ekran hatası

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar mavi ekran hatası

Bilgisayarların mavi ekran hatası vermesinin birkaç sebebi vardır. Bunlardan ilki hard disk arızası ikincisi Ekran kartı arızası üçüncüsü ise RAM arızasıdır. Sırasıyla bu üç elemanı değiştirerek arızanın tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Elinizde yedek elemanlar yoksa ve mavi ekran hatası alıyor iseniz bilgisayar elektrik bağlantısını keserek kasayı açın ve Ram elemanını dikkatle çıkararak Kurşun kalem silgisi ile iletken kısmını sildikten sonra diğer yuvaya takın… Sorun hala devam ederse harici ekran kartınızı çıkartıp Bilgisayarınızı onboard olarak çalıştırın. Büyük ihtimalle sorun çözülecektir.  Bunları yaptığınız halde sorun Hala devam ediyorsa hard diskiniz kesin olarak problemlidir.

15 Kasım 2016 Saat : 11:31
admin
devamını oku

Bilgisayar temizliği neden önemli

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar temizliği neden önemli

Ayda bir kere güçlü hava üfleyici yardımıyla bilgisayarınızın fanının üzerinde biriken ve soğumayı engelleyen tozları kolayca alabilirsiniz. Bu işlemi her ay yaparak ileride oluşabilecek donanım arızalarını önleyebilirsiniz.

15 Kasım 2016 Saat : 11:27
admin
devamını oku

Bilgisayar reset atıyor kendi kendine

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar reset atıyor kendi kendine

Durup dururken bilgisayarınız kendi kendine reset atıyor ise bilgisayarınızın işlemcisi yeterince soğumuyor demektir. Bu durumdan bilgisayarınızın kaç pin işlemci desteklediğini bilmeniz ve ona göre yeni bir fan satın almanız sorunu çözecektir. Bilgisayarınızın eski fanını çıkarttıktan sonra üzerindeki Termal macunu işlemciye zarar vermeden kazıyarak yeni termal macun şeridi çektikten sonra Yeni fanı takabilirsiniz.. Bazı bilgisayar işlemci fanları çentikli bazıları  vidalıdır. Vidalı olan işlemci fanlarını takmak için anakartı komple sökmeniz gerekir. Bilgisayar Kısa bir süre çalıştıktan sonra kendi kendini kapatıyor ya da resetliyor ise bilgisayarı zorlamadan hemen fanını değiştirmeye bakın. Çünkü işlemci aşırı ısınmadan dolayı yanabilir.

15 Kasım 2016 Saat : 11:24
admin
devamını oku

Bilgisayar donuyor

Bilgisayar Tamiri | Bilgisayar donuyor

Bilgisayarınız çalışır durumda iken birdenbire donma sorunu yaşıyorsanız yazılımsal probleminiz olabilir ya da hard diskinizin ömrü bitmek üzere olabilir. Genellikle Kısa bir süre sonra mavi ekran hataları alabilirsiniz. Bilgisayar çalışırken bilgisayar donma sorunu meydana gelmesi virüs kaynaklı da olabilir.

 

Hemen size bulaşınız lütfen.

15 Kasım 2016 Saat : 11:20
admin
devamını oku
Acer servisi,laptop bursa,osmangazi bilgisayar servisi,bilgisayar tamircisi,laptop tamirisi Son Yazılar FriendFeed
Yerinde Bilgisayar Tamiri
reklam
reklam
reklam

Bilgisayar Tamirhanesi

Bilgisayar Tamirhanesi bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2010 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

7/24 Destek Tüm Bilişim Destek İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız

Arıza Bildirimi

1

Cihaz Teslim Alımı

1

Arıza Tespit

1

Teslimat

1

Bize Ulaşın

1

1

1