Power Supply Arızaları

Power Supply Arızaları

Power Supply Unit(Güç kaynağı) kısaca PSU da diyebiliriz. Bilgisayara tüm enerjisini sağlayan, çeşitli portlar ve kablolar vasıtasıyla herbir donanıma ayrı voltajda enerji sağlayabilen düzeneğe verilen addır. Power Supply lar piyasada, sağladıkları güce göre anılır sistemdeki güç gereksinimine göre tercih edilip satın alınırlar.

Zamanla bilgisayarda düzensizliklere, ayrıca kapanmalara ve güç kaynağının yanmasına kadar giden problemler ortaya çıkar. Bunun yanında Power Supply, işlemci, ram,disk, anakart gibi bileşenlere de düzgün güç sağlayamayacağı için donanımınız da arızalara neden olabilir.
Gerçek güç kaynaklarının üzerinde gerçek olduğu ayrıca belirtilir. Başlıca güç kaynağı markaları Cooler Master,Thermaltake,FSP sıralayabiliriz. Kaliteli markalarında Max ürünleri mevcuttur en azından kaliteli markalar max ve gerçek olarak ürünlerinin üzerlerinde bunu belirttikleri için çeşidini baştan anlamamız mümkündür.

Power Supply Arızaları online olarak hizmet vermekteyiz.Tüm Power Supply Arızaları için 7/24 bilgisayartamirhanesi.com destek alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için 0542 833 2745 numaraları aramanı yeterlidir.

Comments are closed.

Call Now ButtonAcil Destek İçin Arayınız