Bursa Güvenlik Kamerası

BURSA'DA BİR İLK 4 ADET KAMERA VE KURULUM KEŞİF HEPSİ DAHİL 189 $ DIR.SAKIN KAÇIRMAYIN

eye

Her şeyi görün, hiçbir şeyi kaçırmayın

Diğer video güvenlik çözümlerine kıyasla önemli ölçüde artırılmış verimliliği ve ürünlerimizin sizlere sunduğu bir çok fonksiyonlu ek özelliklerle farkını her zaman her ortamda net bir şekilde hissedeceksiniz.
kamera

İç ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilir

Her bir bireyi ortam ve ışık koşulları ne olursa olsun, insanları, mülkleri ve varlıkları korumak için geliştirilmiştir. Ürünlerimiz hem iç mekan hem de dış mekan uygulamalarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca montaj ve kurulum ücretsizdir.
quality

Yüksek kaliteyi uygun maliyetlerle edinin

Güvenlik konusunda ihtiyaçlar belirledikten sonra en önemli şey ihtiyaçlara uygun kaliteli ürünleri en uygun maliyetlerle edinmektir. Biz de sizi düşündük ve uygun maliyete kamera paketleri hazırladık.
musteri

Geniş servis ağı ile içiniz rahat

6 Yıllık tecrübe ve deneyim gücümüzle satış sonrası destek hizmetlerini size sunmaktan memnuniyet duyarız. Bu sayede ürünleriniz 24 saat boyunca korunur ve desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluruz.

MONTAJ VE KEŞİF

TÜM KAMERA SİSTEMLERİNİN MONTAJ VE KEŞİF ÜCRETSİZDİR.SİZDE HEMEN ARAYINIZ

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır

Kamera sistemlerinin çalışma mantığı esasta çok basit görünsede birçok ayrıntıdan oluşmaktadır. Ben size basit bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Sistem bir merkeze kameraların bağlanması ve bu merkezin kayıt ve yayın yapmasından ibarettir. Merkezin adı DVR Kayıt Cihazı, Kayıt yapan birim hard disktir. Hard disk dvr kayıt cihazının içine monte edilmektedir. Tüm kameralardan bir adet kablo çekilir, bu kablolar DVR kayıt cihazına bağlanır. DVR kayıt cihazının içine bir adet hard disk takılır. Kayıtlar bu diskin içinde saklanır. DVR kayıt cihazını modeme (internete) bağlarız, modemden yönlendirme işlemlerini yaptıktan sonra cep telefonu ve bilgisayarlardan dünyanın neresinde olursak olalım canlı yayını ve geçmiş kayıtları izleyebiliriz. Sistemi dilerseniz kurulum yaptığımız yerdeki televizyonunuza da bağlayabiliriz. Canlı olarak televizyonunuzdan da sistemi kumanda edebilirsiniz. Bu sistem için ek bir bilgisayara gerek yoktur.

box

Box Kameralar

Gözlenmek istenen alanın açı, aydınlatma seviyesine göre Renkli ya da Day/Night özellikte tercih edilebilen, CS lens tipi desteği ve değişik çözünürlükleriyle özellikle denetim amaçlı kullanımlarda en çok tercih edilen kameralar olma özelliklerini devam ettiriyor.
dome

Dome Kameralar

Adını kubbe yapısına benzerliğinden alan Dome kameralar değişik açı ve özelliklerde standart, yüksek çözünürlük, gece görüşlü,su geçirmez ve darbeye dayanıklı zengin çeşitliliğe sahip estetik ve dikkat çekmeyen yapılarından dolayı dünyada en çok üretilen kamera tipleri olarak bilinir.
speed

Speed Dome Kameralar

Sizi güvenlik ve denetim seviyesinin yüksek önem taşıdığı uygulamalarda kimlik, plaka tespiti ve daha detaylı görüntü yakalamak için tasarlanmış hareket ve zoom özelliklerine sahip yüksek çözünürlüklü bu akıllı kameraların yeteneklerinden yararlanmaya davet ediyoruz.
ir

IR Kameralar

Day/Night kameralar ile insan gözünün göremediği kızıl ötesi infrared ledli spotların bütünleşik sunulduğu IR kameralar aydınlatmanın yetersiz olduğu veya aydınlatma uygulanamayacak alanlarda iç ve dış ortamlarda gece görüşü sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

GÜVENLİK KAMERASI PAKETLERİMİZİ MUTLAKA BAKINIZ BU FİYATLAR KAÇINILMAZ FİYATLAR.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif talebinde bulunarak, en kısa sürede istediniz yerde keşif talebinde bulanabilirsiniz.

Montaj ve Kurulum

Keşif talebinde bulunduğunuz takdirde ve istediğiniz yere ve ortama kamera kurulumu ücretsiz ve gün içinde onarılır.

Satış Sonrası Destek

Biz form yada email ile değil anında 0542 833 2745 nolu hattan hizmet veriyoruz.

Garanti Koşulları

Tüm cihazlarımız ve kullanmış olduğumuz ürünler 2 yıl garantilidir.Kesinlikle faturalı ve sahte ürün değildir.

EN UCUZ KAMERA FİYATLARI BİZDE

GÜVENLİK KAMERASINDA BİZDEN UCUZU YOK BU ÜRÜNLERİMİZ KAMPANYA KAPSAMINDA SINIRLIDIR...

ahd-kamera-sistemi

2 KAMERALI AHD KAMERA SİSTEMİ

• 2 KAMERALI AHD KAMERA SİSTEMİ
• 2 ADET GECE GÖRÜŞLÜ 1 MP AHD KAMERA
• 50 MT 2+1 KABLO
• 1 ADET 500 GB HDD
• 1 ADET 4 KANAL AHD KAYIT CİHAZI

MONTAJ VE KEŞİF ÜCRETSİZ

ahd-kamera-sistemi

3 KAMERALI AHD KAMERA SİSTEMİ

• 3 KAMERALI AHD KAMERA SİSTEMİ
• 3 ADET GECE GÖRÜŞLÜ 1 MP AHD KAMERA
• 75 MT 2+1 KABLO
• 1 ADET 500 GB HDD
• 1 ADET 4 KANAL AHD KAYIT CİHAZI

MONTAJ VE KEŞİF ÜCRETSİZ

Bursa Kamera, Bursa Kamera Servisi, Bursa Kamera Tamircisi, Bursa Kamera Yedek Parca, Bursa Kamera Anakart, Bursa Kamera İşlemci, Bursa Bilgisayar Harddisk, Bursa Kamera Klavyesi, Bursa Kamera , Bursa Kamera Power, Bursa Kamera Oyun, Bursa Osmangazi Kamera Tamiri, Bursa Yıldırım Kamera Tamiri, Bursa Nilüfer Kamera Tamiri, Bursa Osmangazi Kamera Tamircisi, Bursa Yıldırım Kamera Tamircisi, Bursa Nilüfer Kamera Tamircisi, Bursa Osmangazi Kamera Servisi, Bursa Yıldırım Kamera Servisi. Bursa Nilüfer Kamera Servisi, Kamera Yedek Parca Satışı, Bursa Cep Telefonu Tamiri, Bursa Televizyon Tamiri, Bursa Cep Telefonu Servisi, Bursa Televizyon Servisi, Bursa Kamera, cep telefonu, televizyon tamircisi, Bursa Kamera,Bursa Teknik Servis, Bursa Kamera, Cep Telefonu, Bursa Kamera Doktoru, Bursa Kamera Hastahanesi, Bursa Kamera Satışı.Bursa Güvenlik Kamerası,Bursa Güvenlik Kamera Sistemleri,Osmangazi Kamera Servisi,Osmangazi Kamera Montajı,Yıldırım Kamera Sistemleri,Gürsu Kamera Bayi,Kestel Kamera Sistemleri,Bursa Mobese Kamera,Ucuz Kamera,Bullet Kamera Sistemleri,Ip Kamera Sistemleri,Güvenlik Kamerası Fiyatı,Kamera Fiyatları,AHD Kamera,Kamera Montajı,Kamera Kurulumu,Bursa Kamera Kurulumu,Osmangazi Kamera Montajı,Güvenlik Kamerası nasıl Yapılır

Call Now ButtonAcil Destek İçin Arayınız