Wireless Sistem Nedir.?

Wireless sistem nedir.? Konu başlığından da anlaşıldığı üzere işyerinde ,evlerde ,cafelerde ,otellerde ve birçok yerde yüksek çekim kalitesi ile bağlantısı kopmadan kalitesi azalmadan en iyi wifi kapsama alanı oluşturmaktır.Yüksek çekim kalitesine sahip olan cihazların radyasyon yaymadan ve kontrollü giriş yapılmasına olanak sağlayan ağ teknolojisidir.Uzak mesafelerde çekmeyen internetlerde sürekli kopma yaşayan internetlerde,bağlantı sorunları yaşadığınız yerlerde kullanılmasını sağladığımız cihazlarımız kaliteli internet hizmeti vermektedir.

13+km alanda wireless hizmeti almak çok kolay ve kesintisiz internet ile sürekli web sitelerinde yada işiniz alakalı yerdesiniz.

Türkiye Ubiquiti Networks yetkili satıcısı tüm UBNT ürünlerinde kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmektedir. Bugüne kadar yapılan çalışmaların getirdiği deneyimle wireless ürünleri konusunda satış, dağıtım, tanıtım ve teknik destek hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.Tüm Türkiye’deki Ubiquiti ve Mikrotik ürünlerinin bize kayıtlı olsun olmasın arızalı teknik servis hizmetini sağlamaktayız.

Comments are closed.

Call Now ButtonAcil Destek İçin Arayınız